Jesteś tutaj: O Nas

O Nas

Silesiaeco-Solar Sp z o.o.

Jesteśmy firmą, w której odpowiedzialnie promujemy odnawialne źródła energii, oferując w zakresie fotowoltaiki system zachowujący standardy najwyższej jakości. Specjalizujemy się w realizacji instalacji PV zarówno dla prywatnych klientów jak  i małych i średnich przedsiębiorstw. Perspektywa, ograniczania korzystania z tradycyjnych nośników energii dla uzyskania oszczędności w kosztach eksploatacyjnych budynków, i tym samym ochrona środowiska naturalnego, miała ogromny wpływ na powstanie naszej firmy. 

Od samego początku naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości i sprawności instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy zespołem pełnym energii  otwartym na innowacje a uzyskane  doświadczenie, pozwala realizować także niestandardowe projekty . Budując instalację stawiamy na komponenty o najwyższej jakości, sprawdzone na rynku, a zarazem dostosowane do warunków klimatycznych panujących w Polsce.

 Współpracujemy z producentami i dystrybutorami, którzy cieszą się zaufaniem wielu Klientów. Zapewniamy praktyczne wykorzystanie alternatywnych źródeł energii, jaką jest energia czerpana ze słońca dla ludzi i dla ekologii - bo dobro człowieka i środowiska jest dla nas największą wartością. 

Oprócz paneli fotowoltaicznych do naszej oferty zaczynamy wdrażać  pompy ciepła: Pompa ciepła to urządzenie stworzone do ogrzewania Twojego domu oraz wody. Do swojej pracy wykorzystuje ciepło z odnawialnych źródeł energii takich jak powietrze, woda czy grunt.  Energia w ten sposób uzyskana jest energią darmową, więc nie trzeba  martwić się o dodatkowe koszty związane z eksploatacją pompy ciepła. 

Można podzielić je na pompy ciepła gruntowe i pompy ciepła powietrzne. Te urządzenia idealnie współpracują z instalacjami fotowoltaicznymi, co pozwala uzyskać dom energooszczędny i samowystarczalny.

Firma z tradycjami

Wdrożenie instalacji fotowoltaicznej pozwala znacząco obniżyć opłaty za energię elektryczną, a dodatkowo przyczynia się do budowania wizerunku firmy jako proekologicznego, odpowiedzialnego społecznie biznesu.